pohostinství

Smějící se plyn pro Horeca & Clubs

Spacegas znamená transparentnost, vstřícnost k zákazníkům a také máme bohaté zkušenosti s používáním rajče a prodejem rajče v cateringu a klubech. Standardně nabízíme nejlepší ceny a navíc sleva na catering a kluby. Máte stravovací zařízení a hledáte spolehlivého dodavatele, pak jste u Spacegas na správné adrese!

Pokud máte nějaké dotazy ohledně předpisů nebo prodeje, můžeme vám s tím pomoci. Navíc máme také profesionální tým, který se o vše postará za vás. Můžete si vybrat, zda si rajský plyn a zásoby koupíte sami, nebo si je koupíte Tým vesmírného plynu vše zařídit za vás, abyste nemuseli investovat. Kromě toho máme také krásné balónová tyčnebo vám můžeme vyrobit na míru.

Používáme pouze sprejové systémy, balónky a rajský plyn nejvyšší kvality. Náš smích je vždy testován a v případě potřeby můžeme poskytnout certifikát. Balónky s vlastním logem můžete objednat i u nás. Navíc, pokud vám u nás něco chybí, dejte nám prosím vědět a my to zařídíme! Vždy můžeme nabídnout nejnižší cenu, proto nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře, napište nám na info@spacegas.nl nebo nás kontaktujte telefonicky (+31636202779) pro všechny možnosti.

Žádost o nabídku

    X