o nás

Vítejte ve Spacegasu!

My ve Spacegas stojíme za profesionalitou, kvalitou, bezpečností a dobrými službami. Na trhu s rajským plynem působíme již řadu let. Sami jsme však viděli, že kvalita poklesla kvůli nárůstu obliby používání rajského plynu. Počet soutěžících v posledních měsících roste. Řada konkurentů pravidla úplně nedodržuje a najdou se i tací, kteří prodávají průmyslový plyn (který samozřejmě není určen ke spotřebě!).

Cílem, kterého chceme dosáhnout, je být příkladem toho, jak by to na tomto trhu mělo jít. S Spacegas chceme reprezentovat značku, která stojí za kvalitou, bezpečností, vysokými službami a transparentností, takže se snažíme zaručit nejlepší zákaznickou zkušenost a služby. Abychom toho dosáhli, snažíme se obchodovat s našimi zákazníky a partnery co nejtransparentněji. Aby to bylo zajištěno, byla přijata řada bezpečnostních opatření. Příkladem toho je, že celý tým Spacegas je vyškolen v ADR. Vzhledem k našim opatřením jsme jednou z mála vysmátých plynáren, kde je vše bezpečné a legální.

U Spacegasu se to týká hlavně nádrží s oxidem dusným. Samozřejmě se snažíme nabídnout vše, co souvisí se smíchem. Naše tanky poznáte podle modrého provedení s logem Spacegas. Abychom zajistili, že naše nádrže byly naplněny a nebyly předtím použity, všechny naše nádrže jsme utěsnili.

S naším pracovitým týmem se vždy snažíme inovovat a odlišit se od našich konkurentů. Snažíme se, aby naše služby zákazníkům byly vysoké, toho se snažíme dosáhnout transparentností a zákaznickým servisem s prodlouženou otevírací dobou.

Máte nějaké dotazy ohledně Spacegas? Pak neváhejte: Náš servisní tým vám rád pomůže! Můžete použít náš Kontakt informace na našem webu.

X