dění

Smějící se plyn pro festivaly a akce

Pořádáte akci nebo festival a hledáte spolehlivého dodavatele všech vašich zásob oxidu dusného? Pak jste u Spacegas na správném místě! Spacegas znamená transparentnost, zákaznickou vstřícnost a také máme bohaté zkušenosti s používáním oxidu dusného a prodejem oxidu dusného na festivalech a akcích. Máme zkušenosti od malých akcí až po velké festivaly. Standardně nabízíme nejlepší ceny a na akce a festivaly poskytujeme extra slevu.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně předpisů nebo prodeje, můžeme vám s tím pomoci. Navíc máme také profesionální tým, který se o vše postará za vás. Můžete si vybrat, zda si rajský plyn a zásoby koupíte sami, nebo si je koupíte Tým vesmírného plynu vše zařídit za vás, abyste nemuseli investovat. Kromě toho máme také krásné balónová tyčnebo vám jej můžeme vyrobit na míru, pokud si vyberete tým Spacegas.

Používáme pouze sprejové systémy, balónky a rajský plyn nejvyšší kvality. Náš smích je vždy testován a v případě potřeby můžeme poskytnout certifikát. Balónky s vlastním logem můžete objednat i u nás. Navíc, pokud vám u nás něco chybí, dejte nám prosím vědět a my to zařídíme! Vždy můžeme nabídnout nejnižší cenu, proto nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře, napište nám na info@spacegas.nl nebo nás kontaktujte telefonicky (+31636202779) pro všechny možnosti.

Žádost o nabídku

Budeme Vás co nejdříve kontaktovat!

    X